Мульти-шифон

Догляд за тканиною
Прати виріб необхідно вручну при температурі води не більше 40 градусів з використанням засобу для делікатного прання. Не докладати великих механічних зусиль, оскільки мокрий шифон легко рветься. Після прання виріб категорично не можна викручувати. Краще всього просто повісити і почекати, поки піде зайва волога. Коли виріб підсохне (бажано, щоб він був злегка вологим), можна попрасувати його із застосуванням режимів "Шовк" або "Делікатні тканини" у функціях праски.
Атлас-стрейч

Догляд за тканиною
Прати речі з атласної тканини слід вручну або на дбайливому режимі в пральній машині з використанням м'яких миючих засобів при температурі води 30-40С. Після прання виріб категорично не можна викручувати. Краще всього просто повісити і почекати, поки піде зайва волога. Коли виріб підсохне (бажано, щоб він було злегка вологим), можна попрасувати його із застосуванням режимів "Шовк" або "Делікатні тканини" у функціях праски.
Шовк армані

Догляд за тканиною
Вироби з шовку "армані" невибагливі у догляді. Рекомендовано ручне або машинне прання в делікатному режимі із застосуванням рідких миючих засобів для ніжних тканин. При віджиманні сильно не викручувати.Сушити в розпрямленому виді. Прасувати при температурі не вище 1500 С, встановивши регулятор на побутовій прасці на відмітці "шовк".
Стрейч-сатин однотонний

Догляд за тканиною
Білизна зі стрейч-сатину добре відпирається при 40 градусах, дозволено машинне прання в делікатному режимі. Розпрямлені при сушці сатинові вироби прасувати не обов'язково, оскільки тканина практично не мнеться і при цьому не потребує ретельного прасування, але за бажання це здійснюють з вивороту, використовуючи відпарювач і перемкнувши побутову праску на відмітку "шовк" або "шерсть".
Стрейч-сатин орнамент

Догляд за тканиною
Білизна із стрейч-сатину добре відпирається при 40 градусах, дозволено машинне прання в делікатному режимі. Розпрямлені при сушці сатинові вироби прасувати не обов'язково, оскільки тканина практично не зминається і при цьому не потребує ретельного прасування, але за бажання це здійснюють з вивороту, використовуючи відпарювач і перемкнувши побутову праску на відмітку "шовк" або "шерсть".




















Якщо ви вже визначилися з місцем проведення ранкової фотосесії, прийшов час купити халат для нареченої. Сучасна весільна мода хоч і розвивається в стрімкому темпі, але все ж залишається вірною класичним канонам. Сукня нареченої як і раніше біла, хоч і допускаються варіанти ніжних пастельних тонів або наявність яскравих деталей. Костюм нареченого - це взагалі класика жанру з невеликими кольоровими акцентами в тон вбранню нареченої і загальної колірної гами весілля. Та й саме весілля - це данина традиціям, прекрасний обряд, що дозволяє на весь світ заявити, що відтепер ці двоє людей збираються жити в любові і злагоді до кінця своїх днів.
Вдома чи в готельному номері, на природі або в студії фотографа - для створення цнотливого образу романтичної дівчини, яка в останні години перед весіллям із хвилюванням думає про майбутнє свято, Вам знадобиться білизна для нареченої. Для такого випадку не варто обирати моделі яскравих кольорів і занадто відвертих фасонів. Найкраще підібрати традиційно білий або ніжний кремовий відтінок. Не сумнівайтесь, попереду у Вас ще маса можливостей здивувати коханого. А поки що зверніть увагу на прекрасний халатик для нареченої від Fairy Fay.
Класичне поєднання еластичного сатину і фактурного мережива дозволяє створити ніжний образ юної красуні, яка з хвилюванням думає про майбутній день. Родзинкою моделі є фігурно зрізаний низ халата, який імітує чоловічу сорочку. Така закруглена лінія не тільки оригінально виглядає, але і надає більше легкості низу виробу. Особливо красиво і на фотографіях і на дівчині буде виглядати прикрашений мереживом овальний виріз по всій ширині халату.
В чарівному халатику Fairy Fay Вам гарантовані не тільки чудові ранкові фотографії, але й захоплені компліменти коханого чоловіка, котрий буде щасливий щоранку бачити свою молоду дружину в такому вишуканому вбранні.