Мульти-шифон

Догляд за тканиною
Прати виріб необхідно вручну при температурі води не більше 40 градусів з використанням засобу для делікатного прання. Не докладати великих механічних зусиль, оскільки мокрий шифон легко рветься. Після прання виріб категорично не можна викручувати. Краще всього просто повісити і почекати, поки піде зайва волога. Коли виріб підсохне (бажано, щоб він був злегка вологим), можна попрасувати його із застосуванням режимів "Шовк" або "Делікатні тканини" у функціях праски.
Атлас-стрейч

Догляд за тканиною
Прати речі з атласної тканини слід вручну або на дбайливому режимі в пральній машині з використанням м'яких миючих засобів при температурі води 30-40С. Після прання виріб категорично не можна викручувати. Краще всього просто повісити і почекати, поки піде зайва волога. Коли виріб підсохне (бажано, щоб він було злегка вологим), можна попрасувати його із застосуванням режимів "Шовк" або "Делікатні тканини" у функціях праски.
Шовк армані

Догляд за тканиною
Вироби з шовку "армані" невибагливі у догляді. Рекомендовано ручне або машинне прання в делікатному режимі із застосуванням рідких миючих засобів для ніжних тканин. При віджиманні сильно не викручувати.Сушити в розпрямленому виді. Прасувати при температурі не вище 1500 С, встановивши регулятор на побутовій прасці на відмітці "шовк".
Стрейч-сатин однотонний

Догляд за тканиною
Білизна зі стрейч-сатину добре відпирається при 40 градусах, дозволено машинне прання в делікатному режимі. Розпрямлені при сушці сатинові вироби прасувати не обов'язково, оскільки тканина практично не мнеться і при цьому не потребує ретельного прасування, але за бажання це здійснюють з вивороту, використовуючи відпарювач і перемкнувши побутову праску на відмітку "шовк" або "шерсть".
Стрейч-сатин орнамент

Догляд за тканиною
Білизна із стрейч-сатину добре відпирається при 40 градусах, дозволено машинне прання в делікатному режимі. Розпрямлені при сушці сатинові вироби прасувати не обов'язково, оскільки тканина практично не зминається і при цьому не потребує ретельного прасування, але за бажання це здійснюють з вивороту, використовуючи відпарювач і перемкнувши побутову праску на відмітку "шовк" або "шерсть".




















В процесі підготовки до весілля сучасні молоді люди можуть не тільки чудово повеселитися, але й проявити свою креативність. Якщо Ви давно підозрювали у себе талант до режисури, чому б не організувати власне весілля в стилі улюбленого фільму? Остання екранізація роману американського письменника Ф. С. Фітцджеральда «Великий Гетсбі» з Леонардо Ді Капріо в головній ролі, надихнула дизайнерів і фотографів всього світу на цікаві творчі проекти, які можуть лягти в основу Вашої весільної вечірки. Щоб відтворити атмосферу розкоші і гламуру Голлівуду 20-х років минулого століття, Вам потрібно підібрати відповідні предмети інтер'єру, аксесуари і гардероб.
Чудово підійде вінтажна білизна для нареченої, купити яку сьогодні зовсім не складно. Як і пошити весільну сукню в стилі Гетсбі. Головною деталлю і основним елементом вбрання епохи розквіту джазу є витягнутий плавний силует, максимально спущена лінія талії, асиметричний поділ, боа, волани і велика кількість прикрас з бісеру, стеклярусу і пір'я.
Величезне задоволення для будь-якої дівчини - ранкова фотосесія нареченої. Що одягнути і як оформити інтер'єр - завдання не з легких. Тут потрібне знання епохи і допомога професійного дизайнера. Побільше шику і розкоші, не бійтеся переборщити з золотом і стразами. Ви повинні створити атмосферу екстравагантності і феєричних веселощів з великою кількістю шампанського, яке наповнюватиме келихи під звучання джазових композицій Луї Армстронга.
Комплект білизни для нареченої «Splashes of champagne» від Fairy Fay допоможе Вам створити образ дівчини часів Великого Гетсбі. Мереживний пеньюар і довга приталена нічна сорочка білого або молочного кольору неодмінно припаде до смаку прихильницям жіночності і гламуру, а про враження, яке це напівпрозоре вбрання справить на чоловіка, вже й говорити не варто .