Мульти-шифон

Догляд за тканиною
Прати виріб необхідно вручну при температурі води не більше 40 градусів з використанням засобу для делікатного прання. Не докладати великих механічних зусиль, оскільки мокрий шифон легко рветься. Після прання виріб категорично не можна викручувати. Краще всього просто повісити і почекати, поки піде зайва волога. Коли виріб підсохне (бажано, щоб він був злегка вологим), можна попрасувати його із застосуванням режимів "Шовк" або "Делікатні тканини" у функціях праски.
Атлас-стрейч

Догляд за тканиною
Прати речі з атласної тканини слід вручну або на дбайливому режимі в пральній машині з використанням м'яких миючих засобів при температурі води 30-40С. Після прання виріб категорично не можна викручувати. Краще всього просто повісити і почекати, поки піде зайва волога. Коли виріб підсохне (бажано, щоб він було злегка вологим), можна попрасувати його із застосуванням режимів "Шовк" або "Делікатні тканини" у функціях праски.
Шовк армані

Догляд за тканиною
Вироби з шовку "армані" невибагливі у догляді. Рекомендовано ручне або машинне прання в делікатному режимі із застосуванням рідких миючих засобів для ніжних тканин. При віджиманні сильно не викручувати.Сушити в розпрямленому виді. Прасувати при температурі не вище 1500 С, встановивши регулятор на побутовій прасці на відмітці "шовк".
Стрейч-сатин однотонний

Догляд за тканиною
Білизна зі стрейч-сатину добре відпирається при 40 градусах, дозволено машинне прання в делікатному режимі. Розпрямлені при сушці сатинові вироби прасувати не обов'язково, оскільки тканина практично не мнеться і при цьому не потребує ретельного прасування, але за бажання це здійснюють з вивороту, використовуючи відпарювач і перемкнувши побутову праску на відмітку "шовк" або "шерсть".
Стрейч-сатин орнамент

Догляд за тканиною
Білизна із стрейч-сатину добре відпирається при 40 градусах, дозволено машинне прання в делікатному режимі. Розпрямлені при сушці сатинові вироби прасувати не обов'язково, оскільки тканина практично не зминається і при цьому не потребує ретельного прасування, але за бажання це здійснюють з вивороту, використовуючи відпарювач і перемкнувши побутову праску на відмітку "шовк" або "шерсть".




















Ось уже позаду весілля і медовий місяць і недавня наречена вже готується до нового важливого етапу у своєму житті - материнства. Саме в цей період кожна жінка стає ще прекраснішою. Але 9 місяців так швидко минають, а відчуття неможливо передати словами. На щастя, останнім часом з'явилася нова модна тенденція - художня фотосесія майбутньої матусі. Милі і ніжні фотографії багато років по тому будуть нагадувати Вам, які чудові були ці місяці очікування дива.
У якому образі і вбранні позувати перед об'єктивом - вирішувати Вам. Найпростіше одягнути комплект для нареченої, який Ви купували для весільної фотосесії. Це не тільки надзвичайно красиво, але і дуже символічно, особливо якщо доручити зйомку фотографу, який вже працював з парою. Справжній професіонал знає, як виділити головне і де розмістити акценти.
Фотосесія вагітних зазвичай проходить приблизно на 28-му тижні вагітності, коли животик вже добре окреслений, а майбутня матуся ще не втомлена вагою своєї «ноші». Напевно Ваш халатик для нареченої буде малий в талії, але ж в цьому і сенс! Пасочок гарним бантом зав'язується на животику, натякаючи, що «подаруночок» скоро з'явиться на світ і буде тішити своїх щасливих батьків. Нічна сорочка для нареченої Honeykissефектно облягатиме найпрекраснішу в світі фігуру вагітної жінки і завдяки особливостям крою підкреслить пишні груди.
Якщо для першої шлюбної ночі у Вас була придбана білосніжна білизна для нареченої, то для фотосесії майбутньої матусі можна купити комплект ніжного молочного кольору на розмір більше. Зробіть собі такий чудовий подарунок і додайте позитивних емоцій, які так важливі в період вагітності!