Мульти-шифон

Догляд за тканиною
Прати виріб необхідно вручну при температурі води не більше 40 градусів з використанням засобу для делікатного прання. Не докладати великих механічних зусиль, оскільки мокрий шифон легко рветься. Після прання виріб категорично не можна викручувати. Краще всього просто повісити і почекати, поки піде зайва волога. Коли виріб підсохне (бажано, щоб він був злегка вологим), можна попрасувати його із застосуванням режимів "Шовк" або "Делікатні тканини" у функціях праски.
Атлас-стрейч

Догляд за тканиною
Прати речі з атласної тканини слід вручну або на дбайливому режимі в пральній машині з використанням м'яких миючих засобів при температурі води 30-40С. Після прання виріб категорично не можна викручувати. Краще всього просто повісити і почекати, поки піде зайва волога. Коли виріб підсохне (бажано, щоб він було злегка вологим), можна попрасувати його із застосуванням режимів "Шовк" або "Делікатні тканини" у функціях праски.
Шовк армані

Догляд за тканиною
Вироби з шовку "армані" невибагливі у догляді. Рекомендовано ручне або машинне прання в делікатному режимі із застосуванням рідких миючих засобів для ніжних тканин. При віджиманні сильно не викручувати.Сушити в розпрямленому виді. Прасувати при температурі не вище 1500 С, встановивши регулятор на побутовій прасці на відмітці "шовк".
Стрейч-сатин однотонний

Догляд за тканиною
Білизна зі стрейч-сатину добре відпирається при 40 градусах, дозволено машинне прання в делікатному режимі. Розпрямлені при сушці сатинові вироби прасувати не обов'язково, оскільки тканина практично не мнеться і при цьому не потребує ретельного прасування, але за бажання це здійснюють з вивороту, використовуючи відпарювач і перемкнувши побутову праску на відмітку "шовк" або "шерсть".
Стрейч-сатин орнамент

Догляд за тканиною
Білизна із стрейч-сатину добре відпирається при 40 градусах, дозволено машинне прання в делікатному режимі. Розпрямлені при сушці сатинові вироби прасувати не обов'язково, оскільки тканина практично не зминається і при цьому не потребує ретельного прасування, але за бажання це здійснюють з вивороту, використовуючи відпарювач і перемкнувши побутову праску на відмітку "шовк" або "шерсть".




















Яка дівчинка не мріє про весілля? Ошатна сукня, біла фата, шикарний ресторан і наречений-красень в елегантному костюмі, що виходить з розкішного лімузина. А ось про дівич-вечір тоді навряд чи хто думав. І даремно. Адже дівич-вечір - це тематична галаслива вечірка, на якій можна веселитися і жартувати в чисто жіночій компанії. Але що подарувати на дівич-вечір нареченій? Щоб відповісти на це питання потрібно добре знати головну героїню свята і підбирати презент відповідно до особливостей її характеру і потреб. Дорогу побутову техніку для кухні, гроші в конвертах і традиційні чайні сервізи краще приберегти для весілля. На вечірку з приводу прощання нареченої з безтурботним життям найкраще підібрати щось індивідуальне і оригінальне.
Дівчині, яка обожнює вишукану дорогу білизну можна купити нічну сорочку для нареченої. В такій елегантній спокусливій комбінації можна не тільки спати, а й позувати фотографу під час ранкової фотосесії нареченої або чекати коханого в подружній спальні.
Нічна сорочка для нареченої Fairy Fay на регульованих бретелях облягаючого силуету виконана з еластичного сатину. А ось самі чашечки викроєні з невагомого мережива шантелье і призібрані по низу, а їхні краї закінчуються фестонами з "війками". По нижньому краю комбінації також нашито мереживо, що вдало гармонує з ліфом сорочки і завершує загальний вигляд виробу.
Білий або молочний колір моделі Ви виберете не так вже й важливо. Адже головне - це зробити приємне подрузі. А ще краще купити комплект білизни для нареченої, що складається з святкового пеньюара і комбінації в одному стилі. Це чудовий подарунок, який не раз стане в нагоді і після весілля, щоб додати стосункам романтики і вогню.